Порівняльна граматика німецької та української мов. Vergleichende Grammatik der deutschen und der ukrainischen Sprache [нім.].

Лалаян Н. С. Подвойська О. В.
Порівняльна граматика німецької та української мов. Vergleichende Grammatik der deutschen und der ukrainischen Sprache [нім.].
Out of Stock

75.00 UAH

Article number: 735 Year of publication: 2013 Paperback 224 pages Dimensions: 1 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-447-5
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник охоплює порівняльний аналіз граматики німецької та української мов, зокрема аналіз граматичних явищ на рівні слова як частини мови та на рівні речення. Розглянуто граматичні явища, які викликають труднощі при перекладі з німецької мови на українську і навпаки. Окрім конспектів лекцій посібник містить питання для самоконтролю, практичні та тестові завдання, словник основних граматичних термінів, що сприяє глибшому засвоєнню теоретичного матеріалу. Посібник призначений для викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів вищих навчальних закладів спеціальностей “німецька мова” та “переклад з німецької мови”.

Ministry Approval

Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11-11229 від 01.12.2011 р.)

Readers' Comments

Categories