Нариси з порівняльної стилістики французької мови [фр.]

Алексєєв А. Я.
Нариси з порівняльної стилістики французької мови [фр.]
Available

50.00 UAH

Article number: 873 Year of publication: 2010 Hardcover 456 pages Dimensions: 2.5 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-293-8
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник “Essal de stylistigue contrastive” повністю відповідає вимогам навчальної програми Міністерства освіти і науки України з курсу “Стилістика французької мови” для студентів факультетів іноземних мов та з курсу “Порівняльна стилістика” для студентів перекладацьких факультетів університетів. В ньому викладаються загальні проблеми сучасної стилістики як окремої лінгвістичної дисципліни, розглядаються її матеріальні ресурси і експресивні мовні засоби, аналізуються основні функціональні стилі французької, англійської, іспанської, української та російської мов у зіставному аспекті із застосуванням традиційних і новітніх методів стилістичного аналізу. Багатий практичний ілюстративний матеріал посібника може бути корисний для поглибленого вивчення французької мови.

Ministry Approval

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11–8707 від 17.09.2010 року)

Readers' Comments

Categories