Французька мова [фр.].

Рабош Г. М.
Французька мова [фр.].
Out of Stock

100.00 UAH

Article number: 1095 Year of publication: 2013 Paperback 464 pages Dimensions: 2 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-435-2
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник складається з 25 уроків, лексичний та граматичний матеріал яких укладеновідповідно до програми вивчення французької мови, як основної. Кожен урок включає основний текст, нормативний граматичний матеріал та додатковий текст відповідно до заданої теми. Система вправ є комунікативно спрямованою і покликана сприяти активному засвоєнню суспільно-політичної лексики, закріпленню найскладніших морфо-синтаксичних явищ французької мови, формуванню навичок двостороннього перекладу на основі лексичних та граматичних вправ, веденню дискусії на базі вивченого матеріалу. У кінці посібника подається лексичний покажчик, добірка офіційних назв країн світу, найважливіших абревіатур, а також список найважливіших виразів, запозичених з латинської мови, які , зазвичай, вважаються у французьких текстах. Посібник призначений для студентів факультетів іноземних мов. Може бути корисним для широкого загалу читачів, які мають базові знання з французької мови.

Ministry Approval

Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11-293 від 17.01.2011 р.)

Readers' Comments

Categories