Підручник з перекладознавства=MANUAL DE TRADUCTOLOGIA [ісп.].

Верба Г. Г. Гетьман З. О.
Підручник з перекладознавства=MANUAL DE TRADUCTOLOGIA [ісп.].
Available

100.00 UAH

Article number: 1096 Year of publication: 2013 Paperback 304 pages Dimensions: 1.5 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-386-7
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Підручник складається з чотирьох розділів, які охоплюють загальні постулати перекладознавства, короткий нарис з історії перекладознавства з огляду на перекладознавчі традиції України та Іспанії, теоритичні узагальнення щодо наявних методів та техніки перекладу лексичних одиніць та граматичних конструкцій. Теоретичні положення як загальної теорії перекладу, так і часткової ілюструються іспанською мовою як іноземною та українською мовою як рідною. Теоретичний та ілюстративний матеріал може використовуватися при вивченні двох базових курсів програми підготовки перекладачів у вишах України: “Теорія перекладу” та “Вступ до перекладознавства”. Підручник призначено для студентів перекладацьких та філологічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Він також може бути корисним для перекладачів-практиків, які працюють з парою мов іспанська та українська.

Ministry Approval

Затверджено Міністертвом освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11-8708 від 17.09.2010 р.)

Readers' Comments

Categories