Барвінок. Збірка пісень для дитячого хору.

Шамро Л. Л.
Барвінок. Збірка пісень для дитячого хору.
Available

98.00 UAH

Article number: 1139 Year of publication: 2013 Paperback 224 pages Dimensions: 1.5 x 20.3 x 29 cm ISBN-13: 979-0-707505-86-1
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Мета створення цієї збірки — надати практичну допомогу викладачам-хормейстерам при доборі репертуару для старших класів інструментальних і хорових відділень дитячих шкіл мистецтв та дитячих музичних шкіл. У цьому посібнику пропонуються твори українських композиторів — як a cappella, так і з супроводом, — а також хори зарубіжних композиторів, починаючи від періоду бароко і до сучасності. Матеріал розрахований на хорові колективи, які мають різні виконавські можливості. Цей репертуар сформувався в результаті роботи з хором, тому він знайде широке практичне застосування.

Ministry Approval

Схвалено Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України для використання у навчально виховному процесі музичної школи, музичного відділення початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) як педагогічний репертуар (лист № 75-11 від 15.03.2011 р.)

Readers' Comments

Categories