Українська та зарубіжна музичні літератури.

Бодак Я. А. Соловей Л. М.
Українська та зарубіжна музичні літератури.
Available

65.00 UAH

Article number: 974 Year of publication: 2011 Paperback 304 pages Dimensions: 1.5 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-358-4
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Музичний матеріал посібника розширено з урахуванням того, що він може бути використаний і для середніх навчальних закладів культури і мистецтв України. Через те “Музичний фольклор” і “Українська музична література” у ньому подано окремими розділами, як це традиційно викладається у таких навчальних закладах. Викладачі ж початкових музичних закладів можуть обрати потрібні їм теми з цих розділів відповідно до того, як це передбачено діючою Програмою для музичної школи, музичного відділення початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання). Тезисний виклад матеріалу Посібника має на меті допомогти викладачам у плануванні та викладенні і хоча б частково компенсувати відсутність підручників з музичної літератури.

Ministry Approval

Рекомендовано засіданням методичної ради Дрогобицького державного музичного училища ім. Василя Барвінського. Протокол № 5 від 13.04.2011 р.

Readers' Comments

Categories