Хрестоматія з українського музичного фольклору.

Іваницький А. І.
Хрестоматія з українського музичного фольклору.
Available

104.00 UAH

Article number: 666 Year of publication: 2008 Hardcover 520 pages Dimensions: 2.5 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-139-9
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Книга містить 480 зразків народної музики усіх жанрів та регіонів України. До пісень подаються коментарі й паспорти. Кожен розділ відкривається стислою анотацією (відості про жанри, роди, обрядовість, повір’я, особливості побутування). Пропонується частковий перегляд академічно-матеріалістичного ставлення до народної музики. Фольклор систематизовано за його розвитком “від сакральності до десакралізації”. Посилено увагу до обрядових пісень. За цінністю пізнання духовної еволюції людства обрядові наспіви не поступаються археологічними знахідками. Ці погляди послідовно розвинуто у “Передмові”, спеціальній статті та авторських коментарях до пісень. “Хрестоматія з українського музичного фольклору” продовжує низку відомих фольклористично-педагогічних праць автора. Призначена для студентів, аспірантів, викладачів музичних спеціальносей. Нові матеріали, ідеї та погляди на фольклор становитимуть також інтерес для філологів, істориків, філософів, ирокої громадськості.

Ministry Approval

Схвалено Міністерством культури і туризму України для використання в навчально-виховному прцесі вищих навчальних закладів культури і мистецтв I–IV рівнів акредитації (лист № 8-4/11-07 від 11.01.2008)

Readers' Comments

Categories