Нейроаксіальна анестезія. Регіонарні методи знеболення в практиці.

Тітов І. І.
Нейроаксіальна анестезія. Регіонарні методи знеболення в практиці.
Available

50.00 UAH

Article number: 570 Year of publication: 2010 Paperback 144 pages Dimensions: 0.5 x 14.3 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-088-0
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Навчальний посібник присвячено різновиду місцевого знеболення- регіонарній анестезії, основні методики якої- спінальну і епідуральну анестезії - об'єднано під назвою "нейроаксіальна анестезія". Також розглянуті блокади периферичних нервів і сплетень. Докладно охарактеризовано препарати для місцевої анестезії, особливо детально і переконливо висвітлено новітні для лікарів України препарати для спінальної анестезії- Маркаїн Спінал та Маркаїн Спінал Хеві. Чітко визначені показання та протипоказання до застосування методів нейроаксіальної анестезії. Послідовно, за принципом "крок за кроком", описано технологію виконання спінальної та епідуральної анестезії, основні моменти якої ілюстровано. Окремим розділом представлено застосування методів нейроаксіальної анестезії в акушерстві. Наведена узагальнена авторами класифікація ускладнень, опис кожного з них та рекомендації по їх профілактиці і лікуванню. Представлено ключові рекомендації та зразки бланків для документування застосованих методів анестезії. Посібник призначений для лікарів-анестезіологів, лікарів-слухачів циклів передатестаційної підготовки та тематичного удосконалення, лікарів-інтернів-анестезіологів, студентів ІІІ - VI курсів медичних факультетів.

Ministry Approval

Рекомендовано Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для лікарів-інтернів і лікарів-слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти. Протокол №3 від 18.10.2007.

Readers' Comments

Categories