Книга для викладача. Практика усного та писемного англійського мовлення: фразеологічні одиниці та синоніми. Ч.2. [англ.].

Бабелюк О. А. Коляса О. В.
Книга для викладача. Практика усного та писемного англійського мовлення: фразеологічні одиниці та синоніми. Ч.2. [англ.].
Out of Stock

45.00 UAH

Article number: 1167 Year of publication: 2013 Paperback 64 pages Dimensions: 0.2 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-471-0
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Книга для викладача призначена для контролю знань з практики усного та писемного англійського мовлення студентів старших курсів філологічних факультетів педагогічних та мовних вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації. У книзі для викладача містяться тести на вживання найбільш поширених фразеологічних одиниць сучасної англійської мови та ключі до вправ. Запропоновані вправи та тести відповідають вимогам, що передбачені програмою вивчення іноземної мови на рівнях Upper-Intermediate та Advanced (бакалавр та магістр). Для викладачів вищих навчальних закладів, що працюють з підручником “Практика усного та писемного англійського мовлення: фразеологічні одиниці та синоніми. Ч.2. Фразеологічні одиниці.”

Ministry Approval

До підручника, рекомендованого Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-8078 від 20.08.2010 р.)

Readers' Comments

Categories