LOGIN1. Deutsch für Germanistikstudenten des 1. Studienjahres Lehrbuch

Сидоров О. В.
LOGIN1. Deutsch für Germanistikstudenten des 1. Studienjahres Lehrbuch
Available

275.00 UAH

Article number: 1188 Year of publication: 2014 Paperback 344 pages Dimensions: 2 x 20.3 x 26 cm ISBN-13: 978-966-382-543-4
Print "
Pre-order annotation Summary Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Summary

LOGIN1 Deutsch für Germanistikstudenten des 1. Studienjahres Lehrbuch

Annotation

Зміст і структура навчально-методичного комплексу Логін 1 мають на меті забезпечити розвиток та вдосконалення комунікативних навичок у студентів, які вивчали німецьку мову в школі й мають початкові знання, що відповідають рівню В1 (у відповідності з Загальноєвропейськими рекомендаціями). Підручник складається із Вступного фонетичного курсу й Основного курсу, які охоплюють актуальні теми студентського життя. Підручник містить велику кількість вправ і завдань комунікативного характеру, які передбачають різні соціальні форми роботи на заняттях, що сприяє ефективному розвитку відповідних навичок. Безумовно, перевагою даної роботи перед аналогічними підручниками є наявність аудіозаписів найважливіщих вправ фонетичного й основного курсів. Призначений для студентів 1-го курсу відділень німецької філології університетів, а також для тих, хто вивчає німецьку мову як додаткову спеціальність та самостійно.

Ministry Approval

Затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11-11515 від 22.07.2014 р.)

Readers' Comments

Categories