Professional Basics = Речі першої професійної необхідності.

Тарнопольський О. Б.
Professional Basics = Речі першої професійної необхідності.
Available

180.00 UAH

Article number: 1205 Year of publication: 2016 Paperback 304 pages Dimensions: 2.2 x 20.3 x 26 cm ISBN-13: 978-966-382-584-7
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Підручник призначений для навчання англійської мови для спеціальних цілей студентів І курсу технічних та економічних спеціальностей. Може використовуватися з І курсу навчання в усіх групах, де студенти мають передсередній або близький до нього – В1 або А2 – вихідний рівень володіння загальновживаною англійською мовою (General English). Підручник є повністю орієнтованим на комунікацію у професійних цілях у всіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, аудіюванні, читанні та письмі і навчає тим видам англомовної мовленнєвої комунікації, які неодмінно використовуються в професійній діяльності будь-якого фахівця у всіх технічних та економічних галузях. Підручник комплектується Книгою для викладача та аудіододатком, які є невід’ємною частиною підручника.

Ministry Approval

Рекомендовано вченою радою Дніпропетровського університету імені Альфредв Нобеля до видання як підручник (протокол засідання вченої ради № 7 від 20 грудня 2012 р.)

Readers' Comments

Categories