Лекції з клінічної вертебрології.

Колісник П. Ф.
Лекції з клінічної вертебрології.
Not Available

210.00 UAH

Article number: 1422 Year of publication: 2017 Hardcover 184 pages Dimensions: 1.5 x 16.8 x 21.5 cm ISBN-13: 978-966-382-623-3
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

У навчальному посібнику розглянуто актуальні питання клінічної вертебрології, зокремп: клінічної морфології, патогенезу вертеброгенних захворювань внутрішніх органів та систем, патології хребта, вертебродіагностики та вертебрології. Розроблені у форміц лекцій теоретичні основи, в простій та зрозумілій формі, висвітлюють шляхи та механізми передачі патології хребта на інші органи та системи. Важливою також є спроба розкриття механізмів розвитку резистентності терапевтичних захворювань до лікування при патології хребта і його сегментів. Метою створення посібника є необхідність ознайомлення студентів вищих медичних навчальних закладів, лікарів-інтернів, широкого кола лікарів-практиків та науковців різних галузей медицини з актуальними проблемами вертебрології.

Ministry Approval

Рекомендовано Державною установою “Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ УКраїни” як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів МОЗ (протокол засідання Комісії від 16.12.2016 р. № 4)

Readers' Comments

Categories