Вибрані твори А.Крісті. Справа Багатої жінки.

Євченко В. В. Сидоренко С. І.
Вибрані твори А.Крісті. Справа Багатої жінки.
Available

60.00 UAH

Article number: 1499 Year of publication: 2017 Paperback 264 pages Dimensions: 1.1 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-610-3
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Цей посібник пропонує вісім оповідань Агати Крісті, які об’єднані в два цикли – оповідання про всесвітньо відомого детектива Еркюля Пуаро та про незрівнянного “лікаря людських душ” Паркера Пайна. Текст оповідань рекомендується для рівня Intermediate. Ця книга продовжує серію посібників для домашнього читання (“Театр” У. С. Моема та “Анна з Грін Гейблз” Л. Монтгомері). Мета посібника – допомогти тим, хто вивчає англійську мову самостійно та в студентській аудиторії, краще розуміти художній текст, розвивати уміння і навички обговорення і аналізу тексту, його проблематики і художньо-стилістичних особливостей, розвивати культуру мовлення, збагатити лексичний запас, вчитися сприймати іноземну мову у певному жанрово-стильовому і культурологічно-часовому контексті.

Ministry Approval

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів

Readers' Comments

Очень понравилась эта книга и тот труд, который вложил в неё авторы. Задания к текстам разнообразные, актуальные и тщательно продуманные. Очень рекомендую всем, кто стремится улучшить свой уровень английского языка.
Виктория

Categories