Невідкладні стани на амбулаторному прийомі у стоматолога

Кононенко Ю. Г. Купновицька І. Г.
Невідкладні стани на амбулаторному прийомі у стоматолога
Available

150.00 UAH

Article number: 1455 Year of publication: 2017 Hardcover 288 pages Dimensions: 1.6 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-647-9
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Невідкладні стани вимагають від лікаря-стоматолога кваліфікованих знань і умінь. Мета створення посібника – допомогти студентам і лікарям оволодіти технологіями діагностики та лікування невідкладних станів, а в окремі моменти – і методикою попередження розвитку ускладнень від втручання лікаря. У посібнику на основі нормативних документів, літературних даних та особистого досвіду авторів викладено питання клініки, діагностики, профілактики невідкладних станів, пов’язаних як із соматичною патологією пацієнта, так і з проведенням відповідного амбулаторного втручання. Навчальний посібник призначений для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації та лікарів-інтернів.

Ministry Approval

Рекомендовано Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та лікарів-інтернів (протокол № 3 від 15.06.2006 р.)

Readers' Comments

Categories