переклад англомовних науково-технічних текстів: енергія, пртродні ресурси, транспорт.

Черноватий Л. М.
переклад англомовних науково-технічних текстів: енергія, пртродні ресурси, транспорт.
Available

60.00 UAH

Article number: 1540 Year of publication: 2017 Paperback 88 pages Dimensions: 0.5 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-637-0
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Книга для викладача до навчального посібника “Переклад англомовних науково-технічних текстів: енергія, природні ресурси, транспорт призначений для підвищення ефективності навчання професійно спрямованого перекладу майбутніх перекладачів та фахівців у науково-технічних галузях. Книга для викладача містить методичні рекомендації, де викладається мета посібника і даються методичні поради щодо практичної організації навчання на базі системи різноманітних вправ, побудованої за циклічним принципом. Пояснюється структура посібника та призначення кожної з його частин. Крім того, Книга для викладача включає тексти для перекладу на слух та ключі до переважної більшості вправ. для студентів філологічних і перекладацьких відділень (факультетів) вищих навчальних закладів, студентів університетів, що спеціалізуються у науково-технічних галузях, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички і вміння перекладу науково-технічної літератури, а також для перекладачів.

Ministry Approval

До навчального посібника затвердженого рішенням вченої ради факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (протокол № 2 від 17 лютого 2017 р.)

Readers' Comments

Categories