Переклад англомовних текстів у галузі природничих наук: алгебра, геометрія, фізика, хімія.

Черноватий Л. М.
Переклад англомовних текстів у галузі природничих наук: алгебра, геометрія, фізика, хімія.
Available

60.00 UAH

Article number: 1541 Year of publication: 2017 Paperback 96 pages Dimensions: 0.5 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-636-3
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Книгу для викладача до посібника “ Переклад англомовних текстів у галузі природничих наук: алгебра, геометрія, фізика, хімія” призначено для підвищення ефективності навчання професійно спрямованого перекладу майбутніх перекладачів та фахівців у галузях природничих наук. Книга для викладача містить методичні рекомендації щодо практичної організації навчання на базі системи різноманітних вправ, побудованої за циклічним принципом. Пояснюється структура посібника та призначення кожної з його частин. Крім того, Книга для викладача включає тексти для перекладу на слух та ключі до переважної більшості вправ. Для студентів філологічних і перекладацьких відділень (факультетів) вищих навчальних закладів, студентів університетів, що спеціалізуються в галузях природничих наук, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички і вміння перекладу наукової літератури у згаданій сфері, а також для перекладачів.

Ministry Approval

До навчального посібника, затвердженого рішенням вченої ради факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (протокол № 2 від 17 лютого 2017 р.)

Readers' Comments

Categories