Екстрена та невідкладна медична допомога

Шкурупій Д. А.
Екстрена та невідкладна медична допомога
Not Available

145.00 UAH

Article number: 1527 Year of publication: 2017 Hardcover 240 pages Dimensions: 1.8 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-654-7
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник складається з 5 розділів, які відповідать вимогам програм з дисципліни “Екстренна та невідкладна медична допомога”, містить додатки з алгоритмами виконання дій з надання невідкладної допомоги та догоспитальному етапі. До кожного розділу розроблено контрольні питання, ситуаційні задачі і наведено перелік інформаційних посилань. Посібник підготовлений відповідно до вимог освітньо-професійної програми та освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників спеціальності“Медицина”. Посібник може бути корисний студентам спеціальностей “Педіатрія”, “Стоматологія”.

Ministry Approval

Рекомендовано Державною установою “Центральний методичний кабінет з вищої освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів МОЗ України (рішення Комісії для організації підготовки навчальної та навчально-методичної літератури для осіб, які навчаються у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах та закладах післядипломної освіти МОЗ УКраїни, протокол № 4 від 16 грудня 2016 року).

Readers' Comments

Categories