Мікробіологія

Данилейченко В. В.
Мікробіологія
Available

360.00 UAH

Article number: 1458 Year of publication: 2017 Hardcover 376 pages Dimensions: 1.5 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-645-5
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Підручник з мікробіології, вірусології, імунології підготовлено та прорецензовано провідними фахівцями ВМНЗ України. У книзі в стислій формі висвітлено мікробіологічні особливості організму в цілому та ротової порожнини зокрема; механізми розвитку стоматологічних захворювань мікробної етіології, основи їх діагностики, протимікробної терапії та профілактики. ДЛя ілюстрування підручника з навчальною метою використано оригінальні фотографії та рисунки, а також деякі мікрофотографії з відкритих інтернет-ресурсів. Для студентів стоматологічних факультетів ВМНЗ МОЗ України.

Ministry Approval

Рекомендовано Міністерством охорони здоров’я України як підручник для студентів стоматологічних факультетів вищих навчальних медичних закладів МОЗ України (протокол засідання Комісії для організації підготовки навчальної та навчально-методичної літератури для осіб, які навчаються у вищих медичних (фармацевтичному) закладах та закладах післядипломної освіти МОХ України, від 16.12.2016 № 4)

Readers' Comments

Categories