Traumatology and orthopedics =Травматологія та ортопедія

Бур’янов О. А. Голка Г. Г.
Traumatology and orthopedics =Травматологія та ортопедія
Available

240.00 UAH

Article number: 1513 Year of publication: 2018 Hardcover 400 pages Dimensions: 2.5 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-671-4
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Національний підручник підготовлений відповідно до навчальної програми, схваленої Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством освіти і науки України охоплює сучасні погляди на етіологію, механізми розвитку, принципи діагностики і лікування травм і захворювань апарату руху та опори. У підручнику представлено сучасний погляд на патогенез травматичного захворювання, регенерацію кісткової тканини, поширені ускладнення, методи профілактики та лікування. Враховуючи зміни у структурі травм, особлива увага приділяється питанням бойових ушкоджень, організації стадій догляду при політравмах, травмах хребта, таза, травмах кінцівок та відновлювальному лікуванню хворих з травмами опорно-рухового апарату. Детально розглядаються поширені вроджені деформації, дегенеративно-дистрофічні, запальні і пухлинні захворювання хребта та суглобів. Видання призначено для студентів вищих медичних навчальних закладів, інтернів, клінічних лікарів, лікарів спортивної медицини, травматологів-ортопедів та хірургів.

Ministry Approval

Затверджено Міністерством охорони здоров'я України як підручник для студентів вищих медичних закладів навчальні заклади ІV рівня акредитації (протокол № 3 від 16.10.2012 р.) Комітету з медицини Науково-методичної ради з питань освіти Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України)

Readers' Comments

Categories