Хірургія. Т.1. Загальна хірургія з основними видами хірургічної патології

Сабадишин Р. О. Рижковський В. О.
Хірургія. Т.1. Загальна хірургія з основними видами хірургічної патології
Available

570.00 UAH

Article number: 1415 Year of publication: 2018 Hardcover 784 pages Dimensions: 4 x 20.3 x 26 cm ISBN-13: 978-966-382-705-6
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

У підручнику висвітлено організацію хірургічної роботи середнього медичного персоналу; принципи і сутність сучасної асептики й антисептики, гемостазу, знеболювання, гемотрансфузії, діагностики хірургічної патології, деонтології та біоетики; види оперативної і неоперативної хірургічної техніки, ведення перед- і післяопераційного періодів, догляд за хворими, методи надання невідкладної допомоги. Наведено основні види загальної хірургічної патології (травми, опіки, хірургічна інфекція, пухлини та ін.). Підручник відповідає навчальній програмі з хірургії, затвердженій Міністерством охорони здоров’я України, і розрахований для студентів вищих медичних навчальних закладів I—III рівнів акредитації, а також може бути використаний практикуючими медичними працівниками.

Ministry Approval

Рекомендовано науково-методичною радою Рівненського державного базового медичного коледжу для студентів, які навчаються у вищих медичних навчальних закладах та закладах післядипломної освіти МОЗ України за спеціалізацією “Лікувальна справа” та “Сестринська справа” (протокол № 4 від 26 квітня 2018 року)

Readers' Comments

Categories