Англійська мова для міжнародних відносин : робочий зошит. — 2-ге вид.

Турчин Д. Б.
Англійська мова для міжнародних відносин : робочий зошит. — 2-ге вид.
Available

125.00 UAH

Article number: 1716 Year of publication: 2018 Paperback 124 pages Dimensions: 0.5 x 20.3 x 26 cm ISBN-13: 978-966-382-713-1
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Робочий зошит є другою частиною навчального посібника “English for International Relations”, що базується на комплексному підході до вивчення англійської мови з урахуванням останніх досягнень та вимог методики викладання іноземних мов. Метою розробки завдань робочого зошита є активізація лексики основного навчального посібника “English for International Relations”. Робочий зошит побудований на достовірному автентичному матеріалі та складається зі змісту, передмови, 14 розділів, термінологічного англо-українського словника до кожного розділу, списку використаної літератури та відповідей до вправ. Розрахований на студентів із середнім та вищим рівнем мовної компетенції і призначений для майбутніх фахівців у сфері міжнародних відносин, політологів, країнознавців, а також широкого кола спеціалістів, які хочуть розвинути навички комунікації із суспільно-політичної тематики.

Ministry Approval

Рекомендовано до друку вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 29/6 від 26 червня 2014 року)

Readers' Comments

Categories