Екстрена та невідкладна медична допомога. – 2-ге вид.

Шкурупій Д. А.
Екстрена та невідкладна медична допомога. – 2-ге вид.
Available

165.00 UAH

Article number: 1710 Year of publication: 2018 Hardcover 240 pages Dimensions: 1.5 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-719-3
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник складається з 5 розділів, які відповідають вимогам програми з дисципліни “Екстренна та невідкладна медична допомога”, містить додатки з алгоритмами виконання дій з надання невідкладної допомоги на догоспитальному етапі. До кожного розділу розроблено контрольні питання, ситуаційні задачі і наведено перелік інформаційних посилань. Посібник підготовлений відповідно до вимог освітньо-професійної програми та освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників спеціальності “Медицина”. Посібник може бути корисний студентам спеціальностей “Педіатрія”, Стоматологія”.

Ministry Approval

Рекомендовано Державною установою “Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України” як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів МОЗ України (рішення Комісії для організації підготовки навчальної та навчально-методичної літератури для осіб, які навчаються у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах та закладах післядипломної освіти МОЗ України, протокол № 4 від 16 грудня 2016 р.)

Readers' Comments

Categories