Аналітична хімія. Практикум.

Рева Т. Д.
Аналітична хімія. Практикум.
Not Available

83.00 UAH

Article number: 1136 Year of publication: 2012 Hardcover 352 pages Dimensions: 1.5 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-449-9
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Навчальний посібник складено відповідно до вимог типової програми з аналітичної хімії для студентів вищого фармацевтичного закладу та фармацевтичних факультетів вищих навчальних закладів IV рівня акредитації. Навчальний посібник складається з трьох розділів, які відповідають розподілу навчального матеріалу з аналітичної хімії на три модулі за кредитно-модульною системою: Моду4ль 1. Якісний аналіз; Модуль 2. Кількісний аналіз; Модуль 3. Інструментальні методи аналізу. Кожний розділ поділено на частини, що відповідають темам практичних занять за робочим планом програми. У посібнику використано досвід викладання аналітичної хімії на фармацевтичному факультеті Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Ministry Approval

Рекомендовано Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів вищих фармацевтичних навчальних закладів і фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації (протокол № 3 від 16.10.2012 р. засідання Комісії з медицини науково-методичної ради з питань освіти МОН молодьспорту України)

Readers' Comments

Categories