Європейський союз та інші міжнародні політичні, економічні, фінансові та військові організації. [англ./укр.]

Ребрій О. В. Ребрій О. В. Черноватий Л. М.
Європейський союз та інші міжнародні політичні, економічні, фінансові та військові організації. [англ./укр.]
Available

150.00 UAH

Article number: 679 Year of publication: 2009 Paperback 240 pages Dimensions: 1.5 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-130-6
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник побудований на автентичному матеріалі і охоплює сім розділів, які за змістом відносяться до різних міжнародних організацій (ООН, ЄС, ОБСЄ, НАТО, АСЕАН, СОТ, МВФ), забезпечуючи засвоєння фонових знань та знайомство з найбільш вживаною термінологією. Система різноманітних вправ, побудована за циклічним принципом, наявність двомовних тематичних словників у кожному уроці, абеткового словника наприкінці посібника та "Книги для викладача" з ключами до переважної більшості вправ створюють сприятливі умови для ефективного засвоєння змісту посібника в класі і надійного самоконтролю під час роботи вдома. Для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються в галузі суспільних наук, студентів філологічних та перекладацьких відділень (факультетів) університетів, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння перекладу громадсько-політичної літератури, а також для перекладачів.

Ministry Approval

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1.4/18-Г-2093 від 09.10.08 р.)

Readers' Comments

Categories