Збірник вправ для занять з усного перекладу (англо-українська мовна пара)

Літвіняк О. В.
Збірник вправ для занять з усного перекладу (англо-українська мовна пара)
Available

90.00 UAH

Article number: 1842 Year of publication: 2019 Paperback 232 pages Dimensions: 1 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-762-9
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Збірник пропонує різні види вправ для тренування необхідних навичок та компетенцій усного перекладача. Усі вправи в книзі розбиті на окремі блоки, як то блок тренування пам’яті, блок тренування дикції, блок тренування уваги, блок розвитку навичок прогнозування і т. д. Кожен блок вміщає низку вправ різної складності, які можна використовувати зі студентами різних курсів для навчання усному перекладу. Збірник не пропонує повністю спланованих занять для певного курсу, натомість дає змогу вибирати й комбінувати вправи на розсуд викладача. Усі завдання базуються на автентичних тексах і промовах, щоб максимально наблизити процес навчання до реальних умов. Призначається для роботи зі студентіами, які здобувають фах перекладача, студентами спеціальності «мова і література», а також для професійних перекладачів й усіх зацікавлених у вдосконаленні навичок усного перекладу.

Ministry Approval

Рекомендовано до друку вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 64/3 від 27 березня 2019)

Readers' Comments

Categories