Л. М. Монтгомері. Енн з Грін Гейблз : книга для читання [англ.]. — 3-тє вид.

Євченко В. В. Сидоренко С. І.
Л. М. Монтгомері. Енн з Грін Гейблз : книга для читання [англ.]. — 3-тє вид.
Available

95.00 UAH

Article number: 1838 Year of publication: 2019 Paperback 440 pages Dimensions: 1.8 x 14.3 x 20 cm ISBN-13: 978-966-382-765-0
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності “Філологія” (рівень володіння мовою – Upper Intermediate – Advanced). Він представляє українському англомовному читачеві оригінальний текст роману “Анна з Грін Гейблз” канадської письменниці Л. Монтгомері, який протягом століття підкорив серця мільйонів читачів у всьому світі. Запропонована авторами посібника технологія роботи з художнім текстом спрямована на формування усіх основних компонентів комунікативної компетенції: мовного, мовленнєвого, соціокультурного. Основними компонентами структури посібника є передтекстові завдання, оригінальний текст роману з коментарем, блок питань і тестів для перевірки розуміння прочитаного, лексичні і мовні вправи та питання і завдання для обговорення тексту.

Ministry Approval

Рекомендовано вченою радою Житомирського державного університету імені Івана Франка (протокол № 4 від 30 листопада 2018 року)

Readers' Comments

Categories