Emergency and Urgent Medical Care Student Training Manual=Екстрена та невідкладна медична допомога.

Шкурупій Д. А.
Emergency and Urgent Medical Care Student Training Manual=Екстрена та невідкладна медична допомога.
Available

195.00 UAH

Article number: 1757 Year of publication: 2019 Hardcover 200 pages Dimensions: 1.5 x 16.8 x 24 cm ISBN-13: 978-966-382-772-8
Print "
Annotation Ministry Approval Readers' Comments

Annotation

Посібник складається з 5 розділів, які відповідають вимогам програми з дисципліни “Екстрена та невідкладна медична допомога”, містить додатки з алгоритмами виконання дій з надання невідкладної допомоги на догоспітальному етапі. До кожного розділу розроблено контрольні питання, ситуаційні задачі і наведено перелік інформаційних посилань. Посібник підготований відповідно до вимог освітньо-професійної програми та освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників спеціальності “Медицина”. Посібник може бути корисний студентам спеціальностей “Педіатрія”, “Стоматологія”.

Ministry Approval

Рекомендовано Державною установою “Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України” як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів МОЗ України (рішення Комісії для організації підготовки навчальної та навчально-методичної літератури для осіб, які навчаються у вищих медичних(фармацевтичному) навчальних закладах та закладах післядипломної освіти МОЗ України (протокол № 4 від 16 грудня 2016 року)

Readers' Comments

Categories